Поручні та аксесуари для ванної

Аксесуари та поручні виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304 і відрізняються високою якістю та довговічністю.

Тримачі для ванної та аксесуари

Ви теж здивувалися, побачивши на нашому «інженерному» сайті такий розділ?
Нічого дивного!

Працюючи багато років з монтажниками, нам часто задавали питання, де взяти не дуже дорогі, але якісні тримачі для людей з обмеженими можливостями? Ми швидко знайшли рішення – адже завод-виробник, з яким ми працюємо, випускає також і дану продукцію.

Пропонуємо і Вам ознайомитися з цим товаром, так як зараз поручні є чи не обов'язковою умовою при облаштуванні сантехнікою туалетів у громадських місцях, а також в санаторіях, спеціалізованих установах.

Наші захоплення і власники відрізняються високою якістю, все виготовлений турецьким виробником з марки сталі AISI 304.

Наша продукція поставлена вже на багато об'єктів і користується популярністю. Відмінна ціна, широкий асортимент і 100% наявність на складі в Києві – ось наша перевага!


Разом з поручнями прийшла ідея розширити наш асортимент аксесуарами для ванної кімнати.

Аксесуари допомагають додати комфорт у ванну кімнату і організувати простір. Виконані з нержавіючої сталі марки AISI 430, упаковані в поліетиленову плівку і коробку, щоб уникнути відколів і вм'ятин виробів при транспортуванні.Щорічно асортимент наших товарів поповнюється у зв'язку з високим попитом!

Наші клієнти – це не тільки приватні особи, а також готелі, торговельно-розважальні центри, школи, дитячі садки, нічні клуби, салони

Поручні для інвалідів
Дивитися каталог
Аксесуари для ванної кімнати
Дивитися каталог