Душовий лоток Maxi Legal 360

Душовий канал Максі Легал 360 має фланець з нержавіючої сталі для пристінного монтажу з поворотним сифоном на 360° .

Душові канали серії Максі Легал 360 (код 4053.360) – поєднують в собі стильний дизайн, легкий монтаж і довговічність.

Комплектація душового каналу:

  • Корпус (з поворотним сифоном на 360° і вертикальним фланцем)
  • Ніжки
  • Затвор (подвійний гідрозатвор)
  • Сітка (поставляється в захисній п/е плівці)

* Виріб упаковано в картонну коробку

Решітка, вертикальний фланець, корпус виготовлені з міцної нержавіючої сталі марки AISI 304. Товщина сталі решітки 1,5 мм. Біля неї розташований вертикальний фланець, який служить направляючої при укладанні плитки. Такі лотки можуть бути встановлені тільки біля стіни. Використовуючи дану модель при заливанні стяжки, ухил підлоги роблять тільки у бік лотка.

Сифон, ніжки, гідрозатвор – виготовлені з міцно АВС пластика. Виробник також продумав момент підключення лотка до каналізаційної труби. Серія Максі Легал має горизонтальний поворотний сифон на 360° з підключенням на 50-ю трубу. Це дозволяє безперешкодно і швидко підключити його до каналізаційної системи.

Регульовані ніжки (від 85-115 мм) робить його універсальним для будь-якої ванної кімнати. Дана модель дійсно продумана до найменших деталей. Якщо після встановлення трапа виявили, що решітка нижче рівня плитки, її висоту можна відрегулювати. Так як на її внутрішній стороні праворуч і ліворуч є поворотні шайби, які можуть підняти грати на пару міліметрів.

Усередині жолоба встановлений подвійний гідрозатвор, який запобігає попаданню каналізаційних запахів у приміщення. Якщо злив душового каналу засмітився дрібним сміттям або волоссям, треба зняти решітку і очистити його. Це легко можна зробити самостійно.

Серія Максі Легал 360 має малюнок решітки: "дощ", "квадрат". Решітки "хвиля" і "під плитку" поставляються під замовлення.

Довжина лотка: 60, 80 см (під замовлення 33, 40 і 50 см)

Інші продукти