Душові лотки Elite Legal 360

Решітка, фланець і корпус трапа Elite Legal виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, а поворотний сифон, ніжки і затвор виготовлені з міцного АВС-пластика.

Душові канали серії Еліт Легал (код 4043.360) – які гарантують зручну і ефективну роботу протягом багатьох років.

Комплектація душового каналу:

  • Корпус (з поворотним сифоном на 360° і горизонтальним фланцем)
  • Ніжки
  • Затвор (подвійний гідрозатвор)
  • Сітка (поставляється в захисній п/е плівці)

* Виріб упаковано в картонну коробку

Решітка, фланець навколо неї і корпус виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304. Товщина сталі решітки 1,5 мм. Поворотний сифон, ніжки і затвор виготовлені з міцного АВС-пластика. Даний пластик стійкий до температур (режим роботи від -30 до 75°C). Сифон у даній моделі повертається на 360°, що дозволяє підключити його навіть до самої важкодоступній каналізаційної системи. Підключення горизонтальне з виходом на трубу DN50. Пропускна здатність трапа в 32л/хв, дозволить забути про застій води на поверхні кахлю.

Висота установки регулюється від 86-115мм за рахунок регулювання ніжок лотка. Це дозволяє встановити дану модель при мінімальній висоті стяжки. Якщо після встановлення ви виявили, що грати трохи вище або нижче рівня плитки це легко виправити! Переверніть ґрати внутрішньою стороною, зліва і праворуч є шайби для регулювання висоти. Відрегулюйте її під висоту вашої плитки та встановіть решітку на місце. Усередині жолоба встановлений подвійний гідрозатвор, який вбереже приміщення від неприємних каналізаційних запахів.

Серія Еліт Легал 360 має малюнок решітки: "дощ", "квадрат". Решітки "хвиля" і "під плитку" поставляються під замовлення.

Довжина лотка: 60, 80 см (під замовлення 33, 40 і 50 см)

Інші продукти