Душовий трап кутовий 4063

Душові трапи серії Triangle Line (код 4063) має корпус, грати і крайку трапа з міцної нержавіючої сталі марки AISI 304.

Душовий трап серії Triangle Line (код 4063) – ідеальне рішення для тих, хто хоче облаштувати душову зону з установкою зливу біля стіни.

Комплектація душового трапа:

  • Корпус (з поворотним сифоном на 360°)
  • Затвор (подвійний гідрозатвор)
  • Сітка (поставляється в захисній п/е плівці).

* Виріб упаковано в картонну коробку

Трап має трикутну форму, а це значить, що монтаж здійснюється виключно в місці зіткнення стіни і підлоги. При встановленні такої моделі ухил підлоги роблять тільки до стіни, тобто до місця встановлення трапа. За рахунок цього стікає вода не переливається в інші частини душовою зоною.

Корпус, решітка і кромка трапа виготовлені з міцної нержавіючої сталі марки AISI 304. Товщина сталі решітки 1,5 мм. З поліпропілену (пластику) у даної моделі виготовлений тільки сифон і затвор. Ще одна перевага даного трапа це - поворотний сифон на 360°. Це істотно полегшує монтаж, так як трап легко підключити до будь-каналізаційній трубі. Вихід сифона горизонтальний на трубу DN50. Монтажна висота складає 84 мм. Пропускна здатність 32л/хв, дозволить застосовувати трап з різними видами душових лійок. А подвійний гідрозатвор усередині жолоба запобігатиме потраплянню неприємних запахів з каналізації.

Область застосування: душові кімнати в житлових будинках, душові в лікарнях, готелях, басейни, роздягальні спортзалів і тд.

Дана лінійка має два види решіток: "хвиля" і "коло".

Розміри трапа:

  • Висота трапа: 8,4 см
  • Довжина підстави решітки 33 см
  • Бічні ребра решітки довжиною 23,4 см

Інші продукти