Контейнери для сортування сміття

Контейнери для роздільного збору сміття з нержавіючої сталі марки AISI 304 з рамкою тримачем на ніжках.

Контейнери для сортування сміття - це не просто яскраве доповнення інтер'єру будинку! У сучасному світі, де кожному потрібно замислитися і подбати про екологію - це вже просто необхідність.

Набір включає в себе три урни з обідками і раму, три наклейки. Всі перераховані елементи виготовлені з нержавіючої сталі AISI 430. Кожне відро має свій колір: червоний, синій і жовтий. Що дозволяє візуально відрізняти їх навіть без наклейки з назвою відходів. Висота кожного відра - 62cm і діаметр - 30см.

Обідок має всередині отвір, через яке сміття потрапляє в контейнер. Так як обідок є знімним елементом, його можна використовувати для фіксації сміттєвого пакету. Загальна довжина конструкції з рамою – 100см. На наклейках які входять в набір написано, який вид сміття буде приймати контейнер. Там перераховано: папір, метал, пластик. Ви можете самі вибрати, яку наклейку на який колір сортера наклеїти. Також ви можете сортувати та інші відходи, не прив'язуючись до наліпок.

Сортери можна поставити як на вулиці, так і в приміщенні. Вони прості у догляді, ударостійкі, стійкі до температур і корозії.

Вид: контейнери для сортування сміття
Тип: з обідком
Застосування: для паперу, металу, пластику
Габарити: 55 л (об'єм одного контейнера) (діаметр 30 см, висота 62 см)
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 430
Колір: хром
Упаковка: картонна коробка
Країна виробник: Туреччина
Бренд: Maxiflow
Артикул: AT.101