Техизоляция

14 лютого 2021
Чи потрібно ізолювати труби в котельні

Правильно і грамотно виконані дії при встановленню обладнання в котельні – це шлях до комфорту та економії.

04 лютого 2021
Для чого використовують захисне покриття на ізоляцію

Покриття SILVER GUARD 1000 захищає гідроізоляцію від механічних пошкоджень, шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, атмосферних впливів, а також хімічно агресивних речовин.

28 травня 2020
Методи ізоляції труб спіненим каучуком

Трубна каучукова ізоляція не має технологічного розрізу, її можна одягнути на трубу, тим самим забезпечивши максимальну герметичність і прилягання.

12 травня 2020
Теплоізоляція трубопроводів на харчових виробництвах

На харчовому виробництві присутнє агресивне середовище і щоб теплоізоляція довше прослужила, зверху монтують захисне покриття.

11 травня 2020
Навіщо ізолювати труби

Для захисту трубопроводів під землею і на поверхні, а також додаткового захисту каучукової ізоляції від зовнішніх механічних пошкоджень, застосовуються захисні покриття.

08 травня 2020
Ізоляція для каналізаційних труб

Шумоізоляцію роблять шляхом обмотування труб спеціальними матеріалами, які знижують вібрацію від стінок каналізаційних труб.

06 травня 2020
Розрахунок товщини ізоляції труб великих діаметрів

В залежності від призначення труб підбирається вид теплоізоляційного матеріалу з відповідними параметрами (товщина, щільність, покриття).

04 травня 2020
Ізоляція для холодильних установок

Розрахунок товщини теплоізоляції потрібно виконувати з урахуванням температури всередині та зовні холодильної камери, а також критеріїв ізоляції.

30 квітня 2020
Ізоляція труб великих діаметрів

Рішення з правильними теплоізоляційними матеріалами працюють на протязі всього строку служби обладнання, при цьому зберігають свої технічні характеристики.