Поручень відкидний настінний

Поручні виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304 трьох видів: звичайні, з тримачем для паперу, з додатковим фіксуючим тримачем для паперу.

Поручні відкидні настінні – мають кілька конфігурацій: звичайні, з тримачем для паперу, з додатковим фіксуючим тримачем для паперу. Поручні виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304. Такі моделі поручнів встановлюють: з двох боків біля унітазу або умивальника або з одного боку біля сидіння для купання в душовій зоні. Висота установки поручнів 70-85см від підлоги.

Така модель поручнів відмінно підійде для монтажу навіть у невеликому приміщенні, там де, приміром, для поручня під умивальник немає місця. Власники дуже зручні і компактні за рахунок відкидного механізму. Він дозволяє перемістити поручень з горизонтального у вертикальне положення і навпаки. Це можна з легкістю зробити вручну, обов'язково, щоб спрацював механізм блокування.

Кріплення: поручні кріплять на стіну. Вона повинна бути несучою. Якщо ж кріплення поручнів виробляють на гіпсокартонну стіну, повинні бути передбачені несучі заставні. Кріпильні елементи йдуть в комплекті.

Сфера застосування: медичні установи, готелі, санаторії, будинки престарілих, аеропорти, ТРЦ, вокзали, квартири і приватні будинки.

Діаметр поручня: 32мм

Розмір поручня: 73х23х11см

Рекомендована висота установки: 70-85см

Конфігурація: звичайний, з тримачем для паперу, з додатковим фіксуючим тримачем для паперу

Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304

Країна виробник: Туреччина

Бренд: Maxiflow

Артикул: 4832 – звичайний

4833 – з тримачем для паперу

4835 – з додатковим фіксуючим тримачем для паперу

Інші продукти