Лоток водовідвідний MEDIUM

Каталог > Дренажний водовідвід

Лоток водовідвідний MEDIUM

Водовідвідні лотки відносяться до класу навантаження В - до 12,5 т на 1 кв.м і комплектуються решітками з композитного пластику, посилені вуглецевим волокном.

657
грн
x
шт.
=
657 грн

Водовідвідні лотки серії MEDIUM відносяться до класу навантаження в. навантаження становить до 12,5 т на 1 кв. м.

Система поверхневого водовідведення MEDIUM аналогічна системі STANDART 100, але лотки цієї системи комплектуються гратами з композитного пластику, посилені вуглецевим волокном. Потужна система ребер надає лотку стійкість до високих навантажень.

Галузь застосування:

  • автостоянки, гаражі, паркінги
  • дороги з рухом легкового транспорту
  • території індивідуальних забудов
  • пішохідні зони, парки і сади

При створенні водовідведення на рівній поверхні, використовують пластикові канали різних висот з цієї серії, тобто застосовують систему «каскад».

Завдяки невисокій глибині лотків їх можна застосувати на будь-яких територіях, де встановити глибокий канал практично неможливо.

Композитний пластик забезпечує необхідну міцність конструкції і стійкість до температурних і хімічних впливів, не схильний до корозії, гниття і руйнування. Відмінно протистоять пошкодження від автомобілів і засмічення від листя завдяки спеціальній структурі осередків решітки.

Лоток має сформований отвір для підключення труби 50 і 100 мм, спеціальний паз для розпилу лотка, спеціальний паз для підключення інших лотків під кутом 900.

Серія MEDIUM являє собою:
1. Пластикові лотки висотою від 85 до 195 мм
2. Заглушки і заглушки-перехідники для лотків
3. Решітка з посиленого композитного пластику.

Супутні матеріали