Публікації

Поручень-опора для раковини, як вибрати

Поручень - це додаткова точка опори, яка допомагає людині здійснювати водні процедури, не спираючись на саму раковину.

17 травня 2022

Негорюче відро для сміття - в чому його перевага

Негорюче відро - ідеальний варіант для збору такого сміття, як сигаретні недопалки та сірники, так як нержавіюча сталь не може розплавитися і спалахнути, та й в цілому не боїться вогню.

22 лютого 2022

Міжнародна будівельна виставка KyivBuild 2022

Міжнародна виставка KyivBuild 2022 проходила в Києві з 16 по 18 лютого, на якій ми мали честь бути присутніми. Виставка була заповнена учасниками з новими продуктами та рішеннями, про які коротко і розповімо.

07 лютого 2022

Як використовувати клей для технічної ізоляції

Існує ряд правил і рекомендацій правильного використання клею при монтажі ізоляції зі спіненого поліетилену і каучукової ізоляції, яких обов'язково потрібно дотримуватися

07 лютого 2022

Поручні в ABS корпусі для ванних кімнат - вже у нас на складі

Раді поділитися з Вами новиною: ми розширили асортимент поручнів для ванних кімнат. Тепер у нас в наявності є поручні і в ABS пластику жовтого і білого кольору.

03 лютого 2022

Для чого потрібна Теплоізоляція труб в квартирі

Ізоляція труб опалення та холодного водопостачання дозволить захистити труби від утворення конденсату і як наслідок корозії.

27 січня 2022

Як правильно порахувати витрата клею для теплоізоляції

Контактний однокомпонентний клей на основі синтетичного каучуку з добавкою модифікатора та суміші органічного розчинника застосовується для монтажу трубної і листової каучукової ізоляції.

Відро для сміття з кріпленням на фасад, в чому перевага

Висувне відро для сміття кріпиться на стінку дверцят кухонної шафки під мийкою, і в процесі відкривання дверей автоматично відкривається кришка, тому процес викидання відходів буде безконтактним і більш гігієнічним.

26 січня 2022

Новинки в нашому асортименті: пластикові аксесуари, відра і контейнери для сміття - вже на нашому складі!

Великий асортимент пластикових диспенсерів, для рушників, паперу, і мила-піни, сміттєвих відер, баків та інших аксесуарів для ванних кімнат - турецького виробника AFACAN PLASTIK.