Який вибрати затвор - сухий або гідро?


Душовий канал складається з декількох частин:

  • Корпус
  • Сифон
  • Затвор
  • Решітка
  • Труба для відводу води

Затвор є одним з важливих елементів душовою системи. Існує кілька видів затворів: сухий, гідро (мокрий) і комбінований.


Гідрозатвор – блокує проникнення неприємних запахів за допомогою води, яка залишається всередині трапа в невеликих кількостях. Даний варіант можна застосувати там, де регулярно використовують душ. Якщо тривалий час вода не проникає в систему, всі запахи з каналізації проникають в приміщення. Наприклад: якщо підбираєте варіант затвора на дачу, де злив води буде вкрай рідкісним, краще вибрати сухий затвор.

У нашому каталозі, ми можемо запропонувати Вам душові канали з гідрозатворів наступних моделей: серія Класік Лайн (код 4012), Класик Лайн 360 (4013), серія Стандарт (4022), серія Легал (4043), Легал 360 (4043.360) і серія Максі Легал (4053), а також серія Делюкс (4016).

Також є і більш бюджетний варіант – трапи з гідрозатворів.


Сухий затвор – найчастіше це буває кульку або капелюшок, які розміщуються зверху зливного отвору трапа. Коли трап наповнюється водою, цей елемент поступово піднімається нагору і, тим самим, відкриває злив. Коли потік води припиняється, затвор опускається і перекриває доступ повітря з каналізації. Такий вид затвора використовується в приміщення з рідкісним відведенням води.

Сухий затвор буває декількох видів:

  • поплавок, який знаходиться зверху проходу. Коли надходить потік води - він піднімається, а після зливу опускається і блокує прохід;
  • мембранний, запускається в роботу з-за тиску води. При потоці води цей затвор відкривається одразу, а закривається за допомогою пружного елемента.

Душові канали з сухим затвором у нашому асортименті: серія Scala (код 4026) і серія Prime (4023). Зверніть увагу також на наші двокорпусні трапи для балконів і терас, а також на компактні трапи під плитку.

Комбінований затвор – поєднує в себе 2 вище перерахованих: гідро та сухий. Є універсальним, тому що перешкоджає появі зайвих запахів, завдяки водній пробці. Коли ж вода пересихає, поплавок буде служити додатковим захистом. Ціна на такий затвор значно вище звичайних.

Сподіваюся, ми трохи допомогли в цій маленькій статті дізнатися про різних видах затвора і остаточно зробити свій вибір!

Павловська Тетяна