З кожним готом технології розвиваються все швидше і це стосується не тільки сфери техніки та ІТ технологій, але і будівельної. Запити дизайнерів ростуть зі швидкістю світла. Адже кожен замовник хоче максимально стильне і ергономічне рішення. Тому кожен рік виробники представляють новинки в своїх асортименті, раз на кілька років випускаються дійсно інноваційні рішення. Кардинально інші сучасні, які перевертають світ дизайну.

Одним з таких рішень стали – душові канали стінового типу. Так, так, тепер приймати душ, Ви не побачите під ногами злив. Таке рішення візуально розширить простір, адже злив знаходиться в стіні, що робить його практично невидимим. Таке рішення з кожним днем набирає популярність у багатьох країнах світу, хоч до нас воно прийшло буквально нещодавно.

У цій статті ми поговоримо про особливості монтажу таких виробів. Перше, з чого починають монтаж, це визначають місце установки душового лотка, а також його довжину. Після робиться розлучення труб до місця підключення лотка. Так як душовий лоток монтується в стіну, то там же потрібно сховати основну частину його елементів, щоб видимої залишилася тільки решітка.


!!! Так як монтаж стіновий, ухил підлоги роблять тільки в одну сторону.

 

Монтаж буде виконуватися в декілька етапів:

  • Для цього потрібно зробити поглиблення в стіні. Ми пропонуємо стіновий лоток серії Wall Line, габарити корпусу ВхДхГ – 14х30х6 див., Відповідно, для його монтажу потрібно зробити поглиблення в стіні під розмір корпусу.
  • Навколо корпусу клеїться гідроізоляційна мембрана (йде в комплекті) для захисту від протечек.
  • Після цього за допомогою монтажних ніжок регулюється висота виробу під потрібний Вам рівень.
  • Корпус з сифоном підключають до каналізації. Для безперешкодного підключення сифона ми пропонуємо поворотні на 360 градусів моделі.
  • Далі до корпусу встановлюють раму і монтажні куточки рами.
  • Всередину встановлюють затвор і сіточку для збору волосся і дрібного сміття.
  • Залишилося встановити решітку. Ми пропонуємо два варіанти решітки 60 або 100 див. Довжину решітки також можна відрегулювати за допомогою підрізування у спеціальних місцях. При цьому кінцева довжина повинна бути не менше довжини корпусу.
  • Після підрізування (якщо вона знадобиться) на решітку з боків одягають заглушки.

 

Далі для прочищення системи від волосся Вам потрібно буде зняти решітки спеціальним гачком (йде в комплекті), дістати сіточку для збору сміття та очистити її.

Також ще один додатковою перевагою даної моделі буде висока пропускна здатність – 42 л/хвилину. Це означає, що при правильному ухил підлоги і монтажі вироби Ваші ноги ніколи не будуть стояти у воді навіть з самої потужної душовою лійкою.

Підведемо підсумки, якщо Ви шукайте сучасне, якісне і надійне рішення для облаштування слива в душовій, зверніть увагу на канали стінового монтажу. Так, їх вартість трохи вище, ніж звичайних душових лотків, але і зовсім інший рівень дизайну, монтажу та якості.

Якщо у Вас залишилися питання, звертайтесь за телефоном: 067-504-38-12

Павловська Тетяна