Поручні і аксесуари

Види поручнів для дверей і стін

За типом конструкції і способу використання поручні діляться на дві основні категорії: стаціонарні та відкидні.

Переваги поручнів для інвалідів, покритих ABS пластиком

Ребриста, неслизька поверхня поручнів поручнів в пластиці, дозволяє надійно триматися за поручень, не зісковзуючи і утримуючи рівновагу.

У чому відмінність стали AISI 201 і AISI 304

Сплав 304 є одним з найбільш часто застосовуваних для виробництва обладнання, деталей, трубопроводів, поручнів, так як має високу корозійну стійкість і стійкість до окислення.

Якої марки стали вибрати поручні

Поручні з нержавіючої сталі марки AISI304 з підвищеним вміст хрому і нікелю в складі, робить їх стійкими до корозії в 5 разів вище, ніж поручні марки AISI 201.

Дюропласт або термопласт? Яку кришку вибрати

Великий асортимент кришок для унітазу з термопласту та дюропласту з різними функціями, будь-яких форм та розмірів, що підходять на 99% моделей унітазів всіх виробників.

Як вибрати дитяче сидіння для унітазу

Вибираючи сидіння на унітаз для малюка, віддавайте перевагу більш зносостійким і легкими в догляді матеріалами.

Вибір змішувача в нову квартиру

При виборі змішувачів для ванної та кухні важливо звертати увагу на функціональність, для того щоб процес миття посуду, продуктів та інші гігієнічні процедури проходили максимально комфортно.

Монтаж сидіння для унітазу

Як встановити своїми руками сидіння для унітазу, щоб не пошкодити кріплення, сидіння, кришку, або завдати шкоди унітазу, який коштує значно дорожче супутніх атрибутів.

Як вибрати аксесуари для ванної кімнати

Сміттєві відра, тримачі і вішалки для рушників, диспенсери для мила та паперових рушників - на що звертати увагу при виборі.