Аксесуари для ванних кімнат готелів

Застава готелю будь-якого рівня – комфорт клієнта. Про це «кричать» на кожному розі: інтер'єр, чистота, білосніжна постіль, комфортний санвузол та ванна і тд. Але за всім цим комфортом стоїть багато чинників і один з них - цэто правильний підбір аксесуарів.

Обов'язкові комплектуючі для санвузлів і душових кімнат готелів являють собою:

  • Тримачі для паперу
  • Мильниці
  • Дзеркала (звичайні та косметичні)
  • Полички біля дзеркал (за бажанням)
  • Склянки для зубних щіток
  • Йоржики для унітазу
  • Полички або гачки для рушників
  • Відра

 

Як же їх підібрати? І на що звернути увагу при виборі аксесуарів? Спробуємо розібратися в цьому легкому, але важливому питанні.

Тримачі для паперу – можна вибрати прості настінні власники з крюкообразной формою або ж трохи краще моделі з кришкою. Вони більш гігієнічні. Якщо дозволяє бюджет, можна вибрати підлогові стійки. Ці моделі йдуть 2в1 і включають в себе йоршик для унітазу і утримувач для паперу.
 

Мильниці – найчастіше потрібні дві. Одна біля умивальника, друга в душову зону. Біля умивальника можна взяти мильницю настінного типу. У душовій краще взяти мильницю гратчастого типу, вона практичним, так як вода і мильний розчин не застоюються в мильниці.
 

Дзеркало – ну тут все зрозуміло, якщо дозволяє бюджет і для підняття рівня готелю можна поряд з основним дзеркалом встановити make up дзеркало. Це відмінне пристосування для нанесення косметики для жінок або для гоління чоловікам. Дзеркало може бути звичайний або з підсвічуванням.
 

Поличка – найчастіше вибирають скляні полички стінного кріплення, вони недорогі, компактні і стильні. А так як клієнти зупиняються на пару днів, велика поличка їм і не потрібна.
 

Утримувач для зубних щіток – це не настільки важливий предмет, але погодьтеся, навіть якщо людина зупинився на одну ніч, йому приємно відчувати комфорт як вдома. Тримач зазвичай виконаний у вигляді стаканчика з держателем.

 

Якщо Ви не хочете морочитися при виборі усіх перелічених аксесуарів і переживати, щоб вони поєднувалися між собою або були виконані в одному стилі, зверніть увагу на набір аксесуарів 5 1. Він включає в себе: дзеркало, поличку, тримачі для паперу та рушники, мильницю і утримувач для зубних щіток.

 

Йоршики – як вже згадувалося вище, можна вибрати стійку 2в1, або ж звичайну модель. Вона може бути настінного типу або підлогового. Краще вибирати підлоговий, це зручніше при збиранні.
 

Полички або гачки для рушників – потреба їх зрозуміла. Якщо вибір на користь крючков, то краще вибирати на 4 або 5, щоб можна було повісити не тільки рушники, але і речі. Гачки за своєю вартістю дешевше, ніж полиці. Але полички виглядають куди презентабельнішими і більш стильно. І до того ж, зверху можна покласти складені рушники, а на нижній лінійний тримач полки повісити вже мокре використане рушник.
 

Відро для сміття – для готелів відмінно підійдуть відра об'ємом 3 або 5л. Модель може бути з кришкою і педаллю, з обідком без кришки або ж з поворотною кришкою. Всі вони дозволяють безконтактно викидати сміття.

 

При виборі аксесуарів звертайте увагу на матеріал, з якого їх виготовляють. Пластикові аксесуари здешевлять навіть самий вишуканий інтер'єр. Віддайте перевагу аксесуарам з нержавіючої сталі. Так, вони дорожчі, але термін служби їх набагато більше, вони стійки до побутової хімії, механічних пошкоджень. Адже все може зіпсувати враження обліз мильниця або обліз тримач для рушників.
Якщо Вам потрібна допомога у виборі або додаткова консультація звертайтеся по телефону:


067-504-38-12

Павловська Тетяна