Як вибрати вуличну урну попільничку

Як вибрати вуличну урну попільничку? Таке питання часто постає перед власниками підприємств, офісів, ресторанів, клубів і т. д. А для того, щоб не даремно витратити гроші, я рекомендую звернути увагу на кілька важливих пунктів.

Матеріал, з якого виготовлена урна. Пластик – це не тільки не солідно і дешево, але ще і недовговічно. Я рекомендую урни з нержавіючої сталі, вони стильно виглядають, стійкі до механічних пошкоджень. Ціна їх вище, але термін експлуатації її виправдовує. Приклади таких моделей я наведу нижче.

Також потрібно зрозуміти, для яких цілей вам потрібна урна попільниця. Точніше, де саме Ви будете її встановлювати?

Урни бувають:

 

Якщо Вам потрібно тільки виріб для гасіння та збору недопалків. Тоді однозначно Ваш варіант попільничка чаша або попільничка підлогова.


Попільничка чаша – має поглиблення для збору недопалків, попелу і дрібного сміття. Її висота 65 см. Об її стінки можна гасити сигарети. Чаша не займає багато місця, стійка і стильно виглядає.

Попільничка підлогова – має висоту 83 см, діаметр 11 см. Зверху має поглиблення для збору недопалків і попелу. Такий варіант не підійде для збору сміття. Її установка можлива тільки в зонах куріння. Незважаючи на досить мініатюрний розмір, вміщує до 1000 недопалків. Завдяки цьому її можна встановлювати в місцях з великою людської прохідністю наприклад: ТРЦ, нічні клуби, аеропорти.

Якщо Вам потрібна урна для збору сміття та для недопалків, у нас також є дві моделі: з обідком і циліндрична з решіткою.

Модель з обідком має форму циліндра, зверху одягнений обідок з отвором для збору сміття. Об обідок також можна гасити сигарети, щоб потім викинути в урну. Обсяг такої урни 27 л, вона підійде як для офісів, так і для підприємств, ресторанів.

Циліндрична урна з решіткою – має бічний отвір для збору сміття. Зверху урна має «тарілку» для збору попелу і недопалків, яка закривається кришкою з отворами. Така модель дозволяє відокремлювати недопалки від сміття, чим перешкоджає його займання.

Кожна модель має свої особливості і при виборі потрібно керуватися індивідуальними уподобаннями, функціоналом і місцем установки. Всі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, що гарантує довгий термін служби.

Якщо у Вас залишилися питання-звертайтеся по телефону:
 

067-504-38-12

 
 
Павловська Тетяна