Який об'єм сміттєвого відра вибрати

У цій статті ми поговоримо про правильний вибір сміттєвого відра, а точніше, який його об'єм вибрати?

Здавалося б, що це така дрібниця. Яка взагалі різниця, яке відро для сміття? Але погодьтеся, що дратує, коли у відро для сміття не поміщається все сміття. Або ж коли воно дуже велике, займає багато місця, та ніколи не заповненене сміттям на 100%. Для правильного вибору потрібно врахувати кількість домочадців, спосіб життя, скільки місця для розміщення відра у вас є. Тепер розумієте, що не все так просто?

На сьогоднішній день виробники сміттєвих відер представляють у своєму арсеналі відра об'ємом від 3 до 50 л для широкого кола користувачів. Якщо у вашій сім'ї 2 особи, вам достатньо буде відра на 12-16 л. Якщо ж 4 людини, то краще взяти відро об'ємом від 25-32 л, це буде навіть з невеликим запасом. Якщо взяти менше, Вам просто доведеться два рази в день виносити сміття. Якщо ж зробити вибір на користь відра більше 32 л, Ви будете лінуватися виносити сміття, поки контейнер не заповниться, що призведе до його накопичення і неприємного запаху. Якщо у Вашій родині більше 5-7 чоловік зверніть увагу на відра від 32-40 л.

Вибирайте відра круглої форми – вони найзручніші. Для установки на кухні відро повинно бути з кришкою, щоб запахи відходів не потрапляли в приміщення. Для квартири можна вибрати кілька варіантів:

  • Вбудованого типу – спеціальні кухонні відра, які кріпляться на двері меблів. Відра йдуть з кришкою, вона кріпиться шнурком до стінки меблів. За рахунок чого при відкритті дверець шафки відерце відкривається автоматично і це дуже зручно. Виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 430. Підійдуть для тих, хто планує установку в шафці. Випускаються об'ємом 12 л.
  • З педаллю – найбільш проста модель, кришка відкривається або вручну або за допомогою натискання на педаль. Це дозволяє безконтактно викидати відходи. Також виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 430. Всередині мають пластикове відро для збору сміття. Це дозволяє використовувати модель, як з сміттєвим пакетом, так і без. Адже можна збирати сміття у внутрішній пластиковий контейнер, після дістати його і викинути відходи і очистити від забруднень за допомогою води. Відра випускають об'ємом: 3, 5, 8, 12, 16, 20, 30, 40 л. Підійдуть для максимального кола користувачів. Єдине, що потрібно врахувати це габарити відра, щоб помістилося.
  • З поворотною кришкою – також безконтактна модель, виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 430. Кришка у неї повертається на 360 градусів. Для повернення її у вихідне положення на внутрішній стороні є магніт. Вони трохи компактніші, ніж ті, що з педаллю, адже для відкриття кришки не потрібно додатковий простір. Вони випускаються об'ємом: 5, 8, 12, 16, 20, 27, 32, 45 л.

 

Моделі з педаллю і поворотною кришкою підійдуть також для установки у ванній кімнаті. Об'єм потрібно вибирати 3-5 л. Цього буде цілком достатньо для збору дрібного сміття.

Я постаралася відповісти на всі питання, які можуть виникнути при виборі об'єму сміттєвого відра. Якщо Вам потрібна додаткова консультація, звертайтесь по телефону:


067-504-38-12

Павловська Тетяна