Відра для роздільного збору сміття або як сортувати відходи

Сортування сміття таке необхідне, і таке не популярне поки ще в Україні. Хоча є як мінімум дві причини для сортування сміття: турбота про екологію і дохід. Так, так, Вам не почулося, європейці вже давно заробляють на цьому. Як? У цій статті я розповім, як правильно сортувати сміття, щоб воно підлягло вторинній обробці? І які пристосування для цього треба. Ну що ж, поїхали.

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить Ви вже на півдорозі до правильного рішення. Перше, що потрібно – це мати сортувальні відра. Адже основа сортування – правильне зберігання і розподіл відходів. У нас в асортименті ви можете знайти сортувальні контейнери на три або чотири відсіки. Вони можуть бути кольорові або сатинові. Варіації щодо кришок: можуть бути з кришкою, з обідком, без кришки, з отвором для збору сміття, або з поворотною кришкою. Контейнери можуть мати об'єм: 55, 88 і 114 л (об'єм одного контейнера вказаний). Кожна модель комплектується рамою для підтримки всіх контейнерів разом і наклейками. Їх клеять на кожен контейнер, і вони вказують які відходи він збирає. Звичайно, Ви можете не прив'язуватися до цих назв, але до стандартних не органічних відходів можна віднести: скло, папір, метал, пластик.

Визначтеся, які відходи ви будете сортувати, тільки після цього ви зможете вибрати модель на 3 або 4 сортувальних відсіки. Потім визначтеся з конфігурацією кришки.

Для сортування підійде:

Папір – картон, чеки, пергамент, офісний папір, картонні коробки, альбоми, паперові пакети буклети і листівки, газети і журнали і т. д.

Вимоги: папір не повинен бути мокрим, переробленим (наприклад, лотки для яєць), тетрапаки і металізований папір не підлягають сортуванню.

Пластик – пластикові пляшки, каністри, кришки від пляшок кави, тара косметики, пакети і т. д.

Вимоги: повинні бути без залишків їжі, без дозаторів, без наклейок.

Скло – пляшки, бите скло, банки і т. д.

Вимоги: повинні бути без залишків їжі, не підійдуть: лампочки, скляний посуд, шибки.

Метал – бляшані банки, металеві кришки, консервні банки і тд.

Вимоги: повинні бути без залишків їжі.

Всі ці відходи можна складати в спеціальні пункти прийому. На перший погляд здається, що це все копійчана справа, але Ви самі здивуєтеся, яка сума вийде за рік. Все не так складно і не вимагає багато зусиль. Варто тільки почати і далі все саме піде своєю чергою.

Що збирати і як правильно це робити - розібралися. Якщо Ви, прочитавши цю статтю, не змінили своїх намірів, тоді швидше телефонуйте за телефоном: 067-504-38-12, і я допоможу Вам вибрати відповідні контейнери. Якщо ж Ви визначилися, яка модель підходить саме Вам, тоді ми максимально швидко оформимо замовлення.

Павловська Тетяна