Ми віримо, що великі справи в бізнесі ніколи не вчиняються однією людиною. Вони зроблені командою людей.

Шульгіна Юлія
Шульгіна Юлія
(067) 404-99-84
Ганна Кулагіна
Ганна Кулагіна
(067) 325-35-31
Тетяна Павловська
Тетяна Павловська
(067) 504-38-12

Ми робимо ваше життя простіше

Сучасний світ мінливий і рухливий. Кількість споруджуваних будівель неминуче зростає. Відповідно, зростає і число систем внутрішніх і зовнішніх комунікацій, неминуче вимагають консультації професіоналів, надійного захисту і контролю виконання експлуатаційних норм.

Для забезпечення якісного і надійного функціонування різноманітних інженерних систем була створена компанія «САНПРЕЙС».

Молода і висококваліфікована команда професіоналів займає важливе місце на ринку України. Нашими партнерами є будівельні, комплектуючі та монтажні фірми, проектні організації та інституції, підприємства ЖКГ і комунальні служби.

Основними профілями нашої діяльності є:

Фахівці компанії «САНПРЕЙС» прикладають максимум знань, навичок і компетентності, вирішуючи Ваші технічні завдання. Для нас не буває маленьких проблем і незначних похибок. Ми гарантуємо результат, оскільки від цього залежить не тільки наше добре ім'я, але і Ваш спокій і комфорт.

Наші клієнти


Ми не ділимо наших клієнтів за розмірами проектів або популярності, ми присвячуємо себе в повній мірі кожному з них. Ми любимо і цінуємо всіх клієнтів, незалежно від того, який у них розмір проекту, від стартапів до всесвітньо відомих брендів.

Відгуки про нас