Сидіння для купання відкидне

Кріплення, і ніжка рамка сидіння для купання виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 30 і кріпиться на стіну.

Сидіння для купання – встановлюють на стіну в душових зонах. За рахунок цього користувач може зайняти зручне положення, спираючись об стіну і не відчуваючи дискомфорту. Сидіння допомагає людям з обмеженими можливостями, вадами опорно-рухового апарату, літнім і після операції приймати водні процедури без сторонньої допомоги. Поряд з сидінням на стіну обов'язково встановлюють поручні з нержавіючої сталі, вони допомагають піднятися, а також стояти.

Види:

1. Дерев'яна сидушка, артикул 4820.4041 S. 304.00
Саме сидіння виготовлено з вологостійкого дерева, ніжка, стіновий кріплення і рамка з нержавіючої сталі марки AISI 304. Воно має відкидний механізм.

2. Пластикова сидушка, артикул 4820.4043 S. 304.00
Сидіння на металевому каркасі з нержавіючої сталі AISI 304, обтягнуте замінником шкіри та з м'яким наповнювачем. Механізм – відкидною.

Кріплення: сидіння кріплять на стіну. Вона повинна бути несучою. Якщо ж кріплення поручнів виробляють на гіпсокартонну стіну, повинні бути передбачені несучі заставні. Кріпильні елементи йдуть в комплекті.

Сфера застосування: медичні установи, готелі, санаторії, будинки престарілих, аеропорти, ТРЦ, вокзали, квартири і приватні будинки.

  • Діаметр поручня: 19 мм
  • Розмір сидіння: 42х40х41 см (дерев'яна сидушка)

                                         45х40х43 см (пластикова сидушка)

  • Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304, дерево або шкірозамінник
  • Країна виробник: Туреччина
  • Бренд: Maxiflow
  • Артикул: 4820

Інші продукти